T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ÇANAKKALE / MERKEZ - TOKİ Anadolu Lisesi

Haberler

May

Toki Anadolu Lisesi Edebiyat Öğretmeni Sayın Ezgi KAYA öncülüğünde 19 MAyı Atatürk´ ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 99. yıldönümü kutlamaları güzel bir programla gerçekleştirildikten sonra...

May

Okulumuz Tarih Öğretmeni Sayın Ayşe Gülay SOYLU öncülüğünde ülkemizde tarım alanında yapılan uenilikleri görmek ve yerinde izlemek amacıyla "Çanakkale 1. Tarım Fuarı´ nı" ziyaret ettik. Başta Öğretmenimiz Sayın Ayşe Gülay SOYLU´ ya ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

May

09.05.2018 Tarihinde okulumuzda gerçekleştirilecek olan "TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı " nda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız.

Nis

"Uluslararası Öğrenci Değerlendirme Programı" olan PİSA 2018 sınavını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenin huzuru ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Nis

İlimizde gerçekleştirilen Görme Engelliler Atletizm Yarışmalarında Okulumuz öğrencisi Kübra ÖZ 2.(ikinci) olmuştur. Kendisi ve Beden Eğitimiz Öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. 

Mrt

Okulumuz çok amaçlı salonunda Terih Öğretmeni Sayın Ayşe Gülay SOYLU´nun öncülüğünde 11. sınıflar arası genel kültür ve bilgi yarışması yapıldı. Son derece heyecanlı anların yaşandığı programda 11/A Sınıfı 1.(Birinci) oldu. Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz, başarılarının devamını diliyoruz. Programın sunuculuğunu yapan Edebiyat Öğretmenimiz Sayın Seda GÖNCÜ´ye, programa katkı sunan Matematik Öğretmenimiz Sayın Suat YILMAZ´a, Fizik Öğretmenimiz Sayın Serkan DUMAN´a, İngilizce Öğretmenimiz Sayın Tülün ERTAN´a, Tarih Öğretmenimiz Sayın Ayşe GÜLAY SOYLU´ya ve tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyor, sevgi ve selamlarımızı sunuyoruz.

Mrt

Okulımuz Çok Amaçlı Salonunda Kütüphanecilik Kulübü Reheber Öğretmeni Sayın Gamze KARAKAYA vekulüp öğrencileri öncülüğünde "18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi´nin 103. Yıldönümü" programı gerçekleştirildi...

Mrt

Okulumuz çok amaçlı salonunda Satranç Kulübü Rehber Öğretmeni Sayın Mehmet Emin SOLAK ve kulüp öğrencileri öncülüğünde " İstiklal Marş´ımızın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY" konulu program düzenlendi...

Mrt

Okulumuz Sivil Savunma Kulübü Rehber Öğretmeni Sayın Halil KALTUŞ ve öğrencileri öncülüğünde 28 Şubat 2018´de İKAZ-ALARM Tatbikatı; 07.03.2018´de PERSONEL TAHLİYE TATBİKATI gerçekleştirildi...

Mrt

Okulumuz e-Twining Kulübü, e-Twining KulübüRehber Öğretmeni Sayın Ümmet CEYLAN öncülüğünde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyleDuvar Gazetesi ayarlayarak günün anlam ve önemini içeren paylaşımlarda bulundular. Başta sayın Ümmet CEYLAN´ a ve değerli öğrencilerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Mrt

"Uluslararası Öğrenci Değerlendirme Programı" olan PISA, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü(OECD) tarafından üçer yıllık dönemler halinde, 15 yaş grubundaki öğrencilerin kazanmış oldukları bilgi ve becerileri değerlendiren bir araştırma projesidir.

Mrt

TALİS-OECD Uluslararası Öğrenme ve Öğretme anketi uygulamasında Okulumuz Pilot Okul seçilmiştir...

Şbt

İlimizde yapılan okullar arası Satranç Turnuvasında Genç Kızlar Kategorisinde takım halinde İl Üçüncüsü olan Okulumuz öğrencilerini ve Satranç Kulübü Danışman Öğretmenimiz Sayın Mehmet Emin SOLAK´ı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Şbt

İlimizde yapılan okullar arası puanlı atletizm yarışmalarında Toki Anadolu Lisesi takım halinde İl Birincisi olmuştur.

Şbt

Okulumuz Rehber Öğretmeni Sayın Pelin PALAN 10. sınıf velilerine "Alan Seçimi" hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi...