T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ÇANAKKALE / MERKEZ - TOKİ Anadolu Lisesi

Haberler

Şbt

İlimizde yapılan okullar arası Satranç Turnuvasında Genç Kızlar Kategorisinde takım halinde İl Üçüncüsü olan Okulumuz öğrencilerini ve Satranç Kulübü Danışman Öğretmenimiz Sayın Mehmet Emin SOLAK´ı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Şbt

İlimizde yapılan okullar arası puanlı atletizm yarışmalarında Toki Anadolu Lisesi takım halinde İl Birincisi olmuştur.

Şbt

Okulumuz Rehber Öğretmeni Sayın Pelin PALAN 10. sınıf velilerine "Alan Seçimi" hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi...

Şbt

Toki Anadolu Lisesi futbol takımı İlimiz Liseler Arası Futbol Müsabakalarında...

Şbt

Okulumuz ÇEvre Koruma Kulübü, Okulumuz ÇokAmaçlı Salonu´ndaÇevre Koruma Kulübü Danışman Öğretmeni...

Şbt

Ara

Okulumuzda Çocuk Hakları Kulübü Danışman Öğretmeni Sayın Nur Sevim BİLGE öncülüğünde okulumuz çok amaçlı salonunda gerçekleştirilen program ilgiyle izlendi.

Ara

Okulumuzda Değerler Kulübü Danışman Öğretmeni M. Erhan GÖZDEN tarafından Okulumuz çok amaçlı salonunda öğrencilerimize yönelik "Değerler Eğitimi" konulu semineri verildi.

Bizi biz yapan güzel değerlerimizin yaşatılması uğruna çaba gösteren başta Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Erhan GÖZDEN´e, tüm  çalışanlarımıza ve sevgili öğrencilerimize teşekkür ediyor, sağlık ve güzellikler diliyoruz.

Ara

İlimizde düzenlenen "Futsal" karşılaşmalarında okulumuz takımıil 3. sü olarak kupayı kaldırmayı hakettiler. "Nerede kupa varsa biz oradayız" anlayışıyla hareket eden öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Sn. Yusuf DİNÇ´ i kutluyor, başarılar diliyoruz...

Ara

Öğretmenlerimizin onur günü olan “24 Kasım Öğretmenler  Günü “  Okulumuzda  büyük bir gururla kutlandı. Okulumuz Edebiyat  Öğretmeni Sayın  Seda GÖNCÜ  yönetiminde Kültür ve Edebiyat Kulübü öğrencilerinin yer aldığı program izleyiciler tarafından tam not aldı. Müzik Öğretmenimiz Sayın Emel AYAZ ve öğrencileri programa ayrı bir renk kattılar.

Ara

Uçan Süpürge Kadın İletişim ve Araştırma Derneği tarafından düzenlenen “Girls can STEM” (Kız Çocukları İçin STEM) etkinliği okulumuzda gerçekleştirildi. Kız öğrencilerimizin büyük ilgisini çeken etkinlikte öğrencilerimiz hayal güçlerini de katarak yeteneklerini sergileme fırsatı buldular. 

Kas

Okulumuz, Gezi ve İnceleme Kulübü Danışman Öğretmeni Sn. Bülent KÖSE öncülüğünde Eskişehir´e sosyal, kültürel etkinlikler kapsamında güzel bir gezi gerçekleştirdi.

Kas

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve 10 Kasım Atatürk´ü Anma Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Badminton Turnuvası ve Atletizm yarışmalarında okulumuz gençleri gurur kaynağımız oldu...

Kas

Okulumuz çocuk hakları kulübü yapmış olduğu çalışmalarıyla en değerli, en sempatik, en güzel varlıklarımız olan çocuklarımızın yaşamlarından kesitler sunarak çocuk haklarını bir kez daha bizlere hatırlattılar. 

Kas

TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NİN KURUCUSU ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü VEFATININ 79. YIL DÖNÜMÜNDE SAYGI, MİNNET VE ÖZLEMLE ANDIK.